Hemen AraWhatsAppp

Nakliye Asansörü Çankaya

Nakliye Asansörü Çankaya

Nakliye Asansörü Çankaya

Başta Başkentimiz Ankara ve Tüm Türkiye’ de hizmet veren Nakliye Asansörü Çankaya firmamız siz değerli müşterilerimize 1986 yılından bu yana yaklaşık 32 senedir büyük bir gururla hizmet vermektedir. 7/24  aralıksız hizmet veren firmamız Çankaya  Nakliye Asansörü dışında Ankara Evden Eve Nakliyat, Ankara’da İnşaat asansörü, Ankara Eşya Taşıma Asansörü, Ankara Kiralık Mobil Asansör Ve Ankara Eşya Depolama gibi birçok alanda da hizmet vermektedir.

Günümüzde oldukça yaygınlaşan Asansörlü Nakliyat sektöründe aranan en temel unsur  ; Kalite, Güvenirlilik, ve Tecrübe olmalıdır. Biz Asansörlü Taşımacılık sektöründe Ankara’nın Çankaya semti sakinlerine de tüm Türkiye’ye verdiğimiz hizmeti vermekteyiz. Güvenilir kuruluş olan firmamız en iyi Ankara Asansörlü Nakliye Çankaya denildiğinde akla gelen en tecrübeli, Kaliteli firmadır. Yurt dışından getirmiş olduğumuz kaliteli ekipmanlarımız ve 300 kg a kadar yük taşıyabilen 20. kata kadar yükselebilen Asansörümüz ile Taşımacılık bizim işimiz. 4 Adet asansöre sahip firmamız yaptığımız Çankaya’ da Asansörlü Nakliyat firmaları arasında en bilindik firmadır.Müşteri memnuniyetine  önem veren firmamız Eşyalarınızın zarar görmemesi adına Eşyalarınıza Ankara Ücretsiz ekspertiz ile tespit ve gözlem yaptırarak, Eşyalarınızın değerini, sigorta kapsamına girebilmesi için raporlandırmasını  yaparak fizibilite raporu hazırlar ve Eşyalarınızı Güvenceye alarak Sigortalama işlemi uygulamaktayız. Sigortalanan Eşyalarınız herhangi bir taşınma veya yükleme esnasında çizilme, kırılma, yıpranma ve zarar görme gibi durumda sigorta kapsamında olduğu için firmamız tarafından zararı karşılanacaktır.  Ankara’ da Asansörlü Taşımacılık günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Ankara Asansörlü nakliye Eşyalarınızı 300 kg a kadar 20. kata kadar kolaylıkla taşır. Eşyalarınız bu durumda zarar görmez ve daha güvenle korunur. Dikkatli taşınır, Güvenle korunur.  Euro Asansör firması olarak K1, K3 ve marka tescil belgeleri ile Tüm yetkileri kapsamaktadır.

7/24 aralıksız hizmet veren firmamız  alanında uzman 15 personel, 14 Nakliye aracına, 4 adet asansöre sahiptir. 2 Bin üzeri referansı bulunan firmamız Sizler bizi tercih ettikçe daha fazla referans sağlayacağımızın kesinlikle garantisini veriyoruz. Yaptığımız işin her zaman bir kademe daha iyisini yapmayı daima kendimize kural edindik. Bizler Ankara Nakliye Asansörü Çankaya  olarak daima emin adımlarla ilerledik. Diğer firmalardan farkımız işinde profesyonel tecrübeli uzman bir kadroya sahip olmamızdır. Şirketimiz de çalışan elemanlarımız dan en yeni üyesi bu işte 8 yıldır bizimle birliktedir.  Eşyalarınızın zarar görmemesini önlemek adına eşyalarınızı son derece kullanışlı hale getiriyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ile ambalajlayıp, korunaklı kolilerimiz ile paketliyoruz. 20. Kata kadar yükselen 300 kg  a kadar yük taşıyabilen  asansörlerimiz ile son derece titiz ve dikkatli bir şekilde değerli eşyalarınızı taşıyoruz.  Teslim edilecek olan adrese eşyalarınızı götürüp sadece bırakmıyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile eşyalarınızın montaj ve de montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına her türlü imkanı sağlıyoruz.  Sizin memnuniyetiniz bizim kalitemizi ortaya koyar bunun farkında olarak her işimizi uzman, kaliteli ve profesyonel ekibimiz son model araçlarımız  orijinal ve kaliteli ekipmanlarımız ile gelişen teknolojiye  ayak  uyduran Çankaya asansörlü nakliyat firmamız her zaman farkını ortaya koymuştur.

Her geçen gün daha da gelişen firmamıza Ankara ‘da asansör taşımacılığı işi yapan firmamıza ulaşmak çok kolay . “Dikkatle taşır, güvenle korur ” ilkesi ile hareket eden Euroasansör  nolu telefon kadar size çok yakın . Müşteri temsilcimize günün her saati ulaşarak ekspertiz isteyebilirsiniz.
Euroasansor ayrıcalıkları ile tanışmak için vakit kaybetmeyin  . Kaliteli taşır, Güvenle korur. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir