Hemen AraWhatsAppp

Ankara Eşya Taşıma Asansörü

Ankara Eşya Taşıma Asansörü

Ankara Eşya Taşıma Asansörü

Ankara eşya taşıma asansörü kiralamak için seçenekler arasında en iyisi. araştırıp bakıldığında Euro asansör nakliyat en ön plana çıkmaktadır. her bakımdan incelendiğinde çalışmaktan keyif duyacağınız, avantajlarından yararlanabileceğiniz. sektöründe büyük, konusunda oldukça deneyimli, yüksek düzeyde verim alabileceğiniz ender firmalardan. yüksek teknoloji, yüksek taşıma kapasitesi (300 kg), özel güvenlikli ergonomik tasarım, hızlı kurulum konusunun en iyisi personeliyle ihtiyaçları karşılayabilen ve bunu çok uygun fiyata gerçekleştirebilen kuruluş. 

 Ankara asansör kiralama   sadece kiralamada değil taşımacılığın her alanında iddialı. adrese teslim paket kargo da dahil evden eve ofisten ofise atölyelerden fabrikalara eşya taşımacılığı yapılıyor. yükler adrese teslim ulaştırılıyor. piyano ve değerli tablolar gibi özel eşyalarınız büyük bir titizlikle sevk ediliyor. size bir çay yapıp kenardan izlemek kalıyor. apartmanın 20. katında ya da 10. katında olmanız fark etmez. hemen lift asansör kısa süre içerisinde kuruluyor. şip şak taşıma başlıyor. eşyalarımın başına bir şey gelir mi acaba diye aklınızdan bile geçirmeyin. her şey düşünülmüş. önce Ankara ücretsiz ekspertiz uzmanı gönderiyorlar. ayrıntılı inceleme sorasında ekspertiz analiz raporu çıkartılıyor. bir taşıma planı belirleniyor. bu plana göre cüz-i rakamlarla fiyat öneriliyor. 

  Ankara inşaat asansörü temin eden firma kategorisinde amaca yönelik servis veren Euro Asansör , tek tek türlerine ayrılan parçaları ambalajlama, paketleme, sarma, tespitleme, montaj ve de-montaj hizmeti, itinayla yapılır. çalışanlar kendi malı olsa bu kadar dikkat kesilmezler işlerine. her biri yıllarca birlikte çalışmış uyumlu personeller. severek yaptıkları bu işin hakkını vermektedirler. buna rağmen her türlü ihtimale karşı sigortalama bir seçenek olarak sunuluyor. riskin nevine göre düşük bir ücretle kayıplarınız garanti altına alınıyor. 

  Ankara kiralık mobil asansör sağlayan Euro Asansör , Başkent Ankara’nın yanı sıra tüm Türkiye sathında eşya ve yük naklini 1986 dan beri gerçekleştirmektedir. 7 gün 24 saat esasıyla çalışan  şirketimiz, 15 personeliyle 14 adet son model araca sahip filosuyla, 3000 e yakın taşıma faaliyeti sırasında hiç bir olumsuzluk meydana gelmediği gibi müşterilerimizin memnuniyeti ile sonuçlanmıştır. yüzlerce kurum ve kuruluştan referanslarımız bulunmaktadır. K1 ve K3 marka tescili yetki belgeleriyle faaliyetini sürdürmektedir. çeşitli amaçlara uygun 4 adet asansörle taşıma ve kiralama servisi vermektedir.

   Ankara asansörcü telefonu ve iletişim adreslerimizden bizlerle kontak kurabilir, her türlü düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.  iletişim hattımızdan bize telefonla ulaşarak www.euroasansor.com internet adresinden, ya da euroasansor adresinden mail ile katkı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir