Hemen AraWhatsAppp

Ankara da İnşaat Asansörü

Ankara da İnşaat Asansörü

  ANKARA DA İNŞAAT ASANSÖRÜ

Ankara’da inşaat asansörü son teknolojik gelişmelere uygun dizayn edilmiş , yurt dışından kalite standartlarına uygun, güvenli, emniyetli ,hızlı, pratik ve kolay kurulabilen sistemi sayesinde , kolay taşınabilirlilik sağlayan 20.kata kadar 300 kglık yükü zorlanmadan çıkarıp indirebilen lift sistemine sahiptir.


Ankara’da asansör kiralama işini yapan en köklü, konusunda tecrübeli yıllarını nakliyat sektörüne vermiş 1986  dan günümüze dek binlerce çalışma içerisinde müşteri memnuniyetini düstur edinmiş , sektörün de lider bir kuruluş olan Euro asansör Ankara’nın her ilçesi , her mahallesi , her noktasın dan yurt içi ve yurt dışı tüm bölgelere hitap etmektedir. Bünyesi de 15 uzman personel  14 son model taşıt 4 mobil asansör ile 7/24 365 gün durmak bilmeden kendisine gösterilen teveccühe layık olmaya çalışmaktadır.


Ankara eşya taşıma asansörü firmaları arasında verdiği eşsiz hizmet , müşteriye verdiği değer , işine gösterdiği saygı neticesinde kendisine istisnai yer edinmiştir. 81 vilayete ulaşan taşıma faaliyetimizde en ufak bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Yüzlerce referanslarimiz arasında kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler , üniversiteler ,özel sektör şirketleri bulunmaktadır.


Ankara’da  kiralik mobil asansör işinde K1 ve K3 marka tescil belgesine sahip taşıma sertifikası , yetki vesikasına sahip kuruluşumuz , fabrika, atölye , iş yeri , ofis , depo , ev gibi birimlerden götürülecek her yere güvenle , kaliteden ödün vermeden , zamanında pratik ve özenli yük ve poşet taşımacılığı yapılmaktadır. Keşif için eksperlerimiz den faydalanılabilir bunun için hiç bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. İşinde uzman eksper imiz yerinde tespit  yaparak işin boyutlarını analiz eder. Ayrıntılı bir ekspertiz raporu hazırlar , hizmetin ayrıntılarını belirler , sözleşmenin şartlarını açıklar size uygun fiyatı çıkarır.


Eşyalarınız güven de ve garantimiz altında biri birin den yetenekli ve işinin ehli çalışanlarımız kendi göz bebeği gibi gördüğü eşyalara ihtimam göstererek taşırlar. Olur ya bir aksilik yaşanırsa herhangi birine zarar gelirse , kayar , düşer kırılır, kaybolursa üzülmeyin ! Sigorta kapsamın da telafi edilecektir. Yenisi ile değiştirilecek yada tazmin edilecektir . Sigorta poliçesi düzenlenerek bu tür olayların önüne geçebilirsiniz.
Ankara ‘da asansör taşımacılığı işi yapan firmamıza ulaşmak çok kolay . “Dikkatle taşır, güvenle korur ” ilkesi ile hareket eden Euroasansör  no lu telefon kadar size çok yakın . Müşteri temsilcimize günün her saati ulaşarak ekspertiz isteyebilirsiniz.


info@euroasansor.com adresine mail atarak haberleşebilir.
www.euroasansor.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz .
Euroasansor ayrıcalıkları ile tanışmak için vakit kaybetmeyin  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir