Hemen AraWhatsAppp

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat Ankara ve tüm çevresinde En fazla tercih edilen Ankara Evden Eve Nakliyat aracı olarak seyir göstermektedir. Gün geçtikte daha da artan teknolojiye en fazla ayak uyduran sektör Ankara Kiralık Asansör dür. Ankara Asansörlü Nakliyat Kiralama çok fazla rağbet görmektedir.  Yaklaşık 18 yıldır hizmet verdiğimiz Ankara Asansör bizleri her geçen yıl bir yeniliğe götürerek daha hızlı büyümektedir. Gelişen ve Büyüyen firmamız siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek adına olabildiğince çok çalışmaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliyat firmamız İş gücünü azaltan, İş verimini artıran bir firma olarak Yurt dışından getirdiğimiz 4 adet Asansörlerimiz ile  300 kg a kadar yük taşıyabilen, 20. kata   yükselen , dış cephe uyumlu güvenlikli ve korunaklı bir Ankara  Evden Eve Nakliyat firması olmaktan mutluluk duyarız. Ankara Kiralık Asansörlü Nakliyat son yıllarda geleneksel nakliyata nazaran daha çok tercih ediliyor. Bunun en önemli nedeni de hem zamandan hem de nakitten tasarruf ettirmesidir. Ankara Asansörlü nakliyat gürültüsüz olduğu için çevreye de zarar vermemektedir. Ankara Kiralık Asansörler 21 metre, 26 metre, 37 metre, 45 metre, 56 metre, ve 70 metre olarak yükseleceği kata göre çeşitlilik göstermektedir. Müşterilerimizin taşınacağı kata göre yükseklik için boyut belirlenen asansörlerimiz isterseniz 1 saat veya gün boyu kiralayabilirsiniz. Ankara Asansör kiralama işlemi için yapılması gereken  durumlar oldukça kolay aşamalıdır.  Fiyatlarımız Minimum ve maksimum değerleri ile müşteri memnuniyetini baz almaktadır. Ankara ve tüm semtleri dahil tüm Türkiye’de 7/24 365 gün gece gündüz aralıksız hizmet veren firmamız Ankara Asansör şirketleri arasında nam salmış köklü bir firmadır. Deneyimli,  tecrübeli ve kaliteli ekibe sahip olduğumuzu her fırsatta belirtmek isteriz

Güvenilir ve Çalışkan ekibimiz önceliğini Eşyalarınızı Kaliteli taşımaya, Güvenle korumaya adamıştır. Elemanlarımızın en yenisi en az 8 yıldır bizimle hizmet vermektedir. Bizimle bu yola en başında çıkan elemanlarımız ise bizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmamış her zaman memnuniyet sağlamıştır.  Ankara Asansörlü Nakliyat bizim için en fazla iş rağbeti olup, en az iş gücü gerektiren Nakliye çeşidi olmuştur. Ankara Asansörlü Nakliyat için öncelikle yapılması gereken bizimle iletişime geçtikten sonra, belirlenen gün ve saatte Ankara Ücretsiz Nakliyat ekspertizi evinize gelerek eksper işlemi uygulayarak eşyalarınızın raporunu çıkarmaktadır. Çıkartılan raporda eşya miktarı, değerli eşyaların dizaynı için gerekli malzemeler listesi, kullanılacak ambalajlama, paketleme , kolileme malzemeleri gibi, oda sayısı , kullanılacak asansörün metresi , gibi notlar alarak rapor hazırlanır. Optimum ücret belirlenir. Anlaşma yapıldıktan sonra karşılık iki tarafı da kapsayan sözleşme imzalanarak karşılıklı hukuksal haklar korumaya alınır. Ardından Eşyalarınızı sigortalama işlemi yapılarak eşyalarınızın taşınma esnasında kırılması, çizilmesi, hasar görmesi gibi durumlarda zarar gören eşyanızın yerine yenisini temin ederek veya hasarı onararak durumu telafi ediyoruz. Ankara Eşya Sigortalama işlemimiz ekstra ücrete tabi değildir. Anlaşma işlemlerimiz gerçekleştikten sonra eşyalarınızı taşımak üzere belirlenen adrese gidilerek  taşıma yapılacak kat için asansörümüz hazırlanır. Taşınılacak kata göre Ankara kiralık Asansör metre uzunluğu ayarlanır. Eşyalarınızı taşımak üzere en az 8 elemanımız 1 adet asansör başı, 1 adet nakliye aracı şöförü ile toplamda 10 adet elemanımız çalışmaktadır. Eşyalarınız dikkatli olarak paketlenip, kolilenip, ambalajlanarak Nakliye araçlarına yerleştirilmektedir. Montaj De-Montaj işlemleri de biz Ankara Asansörlü Nakliyat firmasına aittir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir