Hemen AraWhatsAppp

Ankara Asansör

Ankara Asansör

Ankara Asansör

Artık çok şey teknoloji ile geride kalmıştır. Teknoloji sayesinde bir çok iş sektörü rahatlamıştır. İnsanlarda bu rahatlamadan payını almıştır. Ankara da asansörcü ler de bu rahatlamadan yararlanan sektördür.Biz Ankara asansör olarak bu alanda uzmanlaşmış 1986 dan bu yana gururla hizmet vermekteyiz.

Günümüz Teknolojisine ayak uyduran firmamız Ankara kiralık asansörcü denilince akla gelen bilindik firmalar dandır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz her daim gururla hizmet vermiş, en ufak bir şikayete meal vermemiştir. Firmamızda çalışan ekibimizin deneyimleri gözle görülür derecede kaliteli hizmete tabidir.

Ankara ve tüm semtleri dahil tüm Türkiye’de 7/24 365 gün gece gündüz aralıksız hizmet veren firmamız Ankara Asansör şirketleri arasında nam salmış köklü bir firmadır. Deneyimli,  tecrübeli ve kaliteli ekibe sahip olduğumuzu her fırsatta belirtmek isteriz. Yanımızda çalışan elemanlarımız ile adeta aile gibi olup, garantili kaliteli işlere imza atmaktayız. Bizimle birlikte ter döken Ankara asansör elemanlarımızın en yeni üyesi en az 7 senedir bizimle birlikte emek vermektedir. 

Ankara inşaat asansörü temin eden köklü firmamız bilinenin ötesinde daha fazlasını yapmaya kendini adamış daima büyümeyi hedeflemiştir.  K1, K3 ve marka tescil belgelerine sahip olan firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Hedefimiz kalitede ve müşteri ilişkilerinde en iyi Ankara Asansör Kiralama firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

Biz Ankara Evden Eve Nakliyat firması ve Ankara Asansör Kiralama firması olarak, Sizin için değerli eşyalarınız özenle paketlenir, ambalajlanıp, bağlanır, sabitlenir ve taşınır. Taşıma mesafesi, eşyaların durumu ve konumu hesaplanarak her firmada bulunmayan ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın fizibilite raporu hazırlanır. Bu sayede eşyalarınız garanti kapsamına giriyor. Eşyalarınız taşınırken zarar görebilme ihtimali olabileceği için kırılıp, çizilme, hasar görme durumunda değerli eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız herhangi bir zarar görme durumunda sigorta kapsamına giriyor ve eşyalarınız aynı şekilde temin ediliyor. Müşteri ve firmamız arasında karşılıklı sözleşme yapılarak tüm eşyalarınız garanti kapsamına giriyor. Kırılan, dökülen, zarar gören eşyalarınızın yerine hemen yenisini temin eden firmamız gönül rahatlığı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış Ankara Asansörcü elemanlarımız şirketimiz de 15 personelimizle,  14 adet nakliye araçlarımız ile 4 adet yüksek teknoloji ürünü asansörlerimiz ile verdiğimiz eşsiz hizmet ten çok memnun kalacağınızdan hiç kuşkumuz yok. Ankara Eşya Taşıma Asansörü sektöründe faaliyet gösteren firmamız en iyi Ankara Asansörlü Nakliye, Ankara Evden Eve Nakliyat deyince akla ilk gelen firmalardan biridir.

Ankara Asansör Kiralama firmamıza emanet ettiğiniz eşyalarınız özenle paketlenir, ambalajlanıp, bağlanır, sabitlenir özenle taşınır. Taşıma işlemi sonucunda Monte De Monte hizmeti gerçekleştirilen eşyalarınızı hiç bir hasar görmeden size teslim ediyoruz. Ankara Asansör kiralama şirketi olarak tüm gün boyunca devam eden hizmetimiz sizi daima mutlu edecektir.  Asansörler imiz 300 kg a kadar yük taşıyabilen 20. Kata kadar yükselebilir. Her türlü dış cepheye uygun dizayn edilmiştir. Kaliteli, güvenilir yurt dışı ekipmanlarından oluşmuştur.

Verdiğimiz hizmet ile kendimize belirlediğimiz sloganı ile “Kaliteli taşır, Güvenle koruruz”  Biz Euro asansör  firmasına ulaşabileceğiniz telefon numarası  dır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir