ANKARA ASANSÖR ŞİRKETLERİ

ANKARA ASANSÖR ŞİRKETLERİ

 Günümüzde bir çok meslek çok fazla rağbet görmektedir.  Bu meslekler  arasında sıralama da yer alan mesleklerden biri de  asansör kiralama sirketleridir.  1986 yılından bu yana Türkiye ve başta Ankara olmak üzere tüm şehirlerde hizmet vermekte olan firmamız en iyi Asansörlü Nakliye şirketlerindendir. 

7 / 24 aralıksız 365 gün resmi tatiller dahil her an gece gündüz 15 adet personeli ile vardiyalı olarak 13 adet son model nakliye araçları 4 adet 300 kg a kadar yük taşıyabilen 20 . Kata kadar yükselebilen Asansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnnun edebilmek adına Ankara ve tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Ankara’da inşaat asansörü kiralayabileceginiz, en uygun koşullarda imkanlar sağlayan firmamız sizın bütçenize en uygun olanı siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 

Ankara’da eşya taşıma asansörü kiralamak için alınması gereken K1, K3, Marka Tescil belgelerinin hepsine Asansör Kiralama firması olarak tam anlamıyla sahibiz.  2000 üzeri kurumsal firmaya hizmet veren  Asansör Kiralama şirketimiz bu zamana kadar hiç bir müşterimiz den olumsuz eleştiri almamış, daima memnun etmiştir.

Ankara’da Asansörcüler  denilince akla gelen nadir firmalardan biri olan firmamız taşınacak mekan icin yapılacak olan ücretsiz ekspertiz hizmetimiz den yararlanın. Eksperlerimiz değerlendirme ve fiyatlandırma yapmak üzere dilediğiniz adrese en kısa sürede gelerek raporlama yapacaktır. Yapılan ekspertiz hizmetimizden sonra uzman ve kaliteli eksperimiz işinde profesyonel olarak fizibilite raporu hazırlar. Optimum fiyati teklif eder. Ister ofis ister özel büro isterseniz atölyeniz olsun montaj ve de montaj işlerinizi uzman teknisyenlerimiz titizlikle gerçekleştirir. 

Taşınacak meteryallere uygun nakliye araçlarımız ile yüksek teknoloji ürünü asansorlerimiz ile verdiğimiz eşsiz hizmet ten çok memnun kalacağınızdan hiç kuşkumuz yok . Eşyalarınız özenle paketlenir, ambalajlanıp, bağlanır, sabitlenir ozenle taşınır.  Taşınan eşyalarınız  sigortalanıp garanti altına alınmaktadır.  Kırılacak olabilen eşyalar tek tek paketlenir , ambalajlanıp, bağlanır.  Dikkatli taşınır, Güvenle korunur.  Taşınma esnasında kırılan veya yıpranma yaşayan eşyalarınız garanti kapsamına giriyor. Kırılan, dökülen, zarar gören eşyalarınızın yerine hemen yenisi temin edilir. 

Ankara’da Asansör şirketleri  araştırması yapıyorsanız bizi bulabilmeniz için  Google da Ankara Asansör şirketleri, Ankara asansörcüler, Ankara kiralık asansör, kiralık asansör Ankara, Nakliye Asansörü Çankaya, Ankara’da inşaat asansörü,  Ankara Eşya Taşıma Asansörü, Ankara Kiralık Mobil Asansör, Ankara’da kiralık asansörcü telefonu gibi bir çok anahtar kelimelerde bize ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ulaşamazsanız 444 66 95 nolu telefon numarasi ile tüm Şehirler den bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir